PostHeaderIcon Mansion poker

Mansion Poker buvo vienas iš keleto tikrai rimtų savarankiškas pokeris operatorių pradėti per pastaruosius metus, atvėrimas 2005 m. ir pasiūlyti žaidėjams pokerio, kazino, žaidimų ir Sportiniai naudojant tik vieną sąskaitą.

Jo didžiausia pokerio piešimo kortelę pirmus metus ar du buvo jo masinis perdangos Turnyrai – vienu metu net siūlo 1 milijoną dolerių garantuotas kasdien – ir tai akivaizdžiai buvo gana sėkminga pastato geras žaidėjas bazės Europos ir Amerikos žaidėjų panašios.

Jis aiškiai nebuvo tvarus, nors ir UIGEA einanti 2006 m. pabaigoje, drastiškai sumažinant jos ryšys su Amerikos rinka, priversti keletą pakeitimų.

Žvelgiant į plėsti savo žaidimą veislę ir žaidėjų kiekis, Mansion Poker vėliau prisijungė Ongame pokerio tinklas 2007 metais.

Perkelti neabejotinai padidino savo žaidimų pasiūlą ir žaidėjų bazę, tačiau akivaizdžiai nepakanka, nes nuo to laiko praėjo dar vieną žingsnį, persikėlė į iPoker tinkle vėl didėja eismo žaidėjo ir žaidimo variantų.

Įsikurti su iPoker, Mansion Poker siūlo dabar visos privilegijos, kad ateis su didžiausiu tinklu bazė – labai vertinga garantuotas turnyrai, fantastinis Freerolls su premija baseinai iki $ 15,000 ir daug platesnė atrankos etapo gyventi pokerio renginius.

Mansion Poker programinę įrangą – taip pat dabar teikiamas iPoker tinkle – yra labai geras ir žaidimų pasirinkimas yra puikus, su “Texas Hold’em, Omaha, Omaha Hi-Lo, Five-Card Stud ir Seven-Card Stud visos siūlomos ir užimti ne daugiau kaip valandomis.

Pokeris ėmėsi pranešimas. Realus pinigai žaidėjo Statistika nuo lapkritis 2009 dabar rodo 10.000 žiedas žaidimo žaidėjų piko valandomis ir 55.000 turnyrų žaidėjus piko valandomis.

  • Share/Bookmark

PostHeaderIcon dukes of hazzard poker

  • Share/Bookmark